Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

GERGER TAŞIMACILIK; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir. GERGER ‘ın taşımacılık stratejisi müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. GERGER eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlayarak, uygun araç ile minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

GERGER, fabrika ve depo çıkışlı tüm Türkiye bayi dağıtımı, depolar arası taşıma, bayi iade alımı, şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma, mikro dağıtım, konteyner taşıma, demiryolu taşıma, kombine taşıma, araç taşıma, , limanlardan kuru yük taşıma, rulo ve levha sac taşıma, sigorta hizmetleri sunmaktadır

GERGER TAŞIMACILIK, Depo Operasyonları kapsamında serbest depolama, yerinde yönetim, katma değerli hizmetler ve otomasyonel çözümler ile başarılı bir şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir.  Kullanmakta olduğu Depo Yönetim sistemi yazılımının esnekliği sayesinde barkod kontrollü süreçler ile müşteri beklentileri doğrultusunda FIFO, FEFO, LIFO, Lot Takibi, Seri No takibi, Üretim Tarihi, Son Kullanma Tarihi kriterlerine göre çalışmakta ve müşterilerine Hizmet sunabilmektedir.

Gerger Taşımacılık, konusunda uzman ve eğitimli personeli ile ortak kullanımlı depolarında hizmet vermenin yanı sıra firmanıza ve/veya ürünlerinize özel depolar kurmak ve işletmek üzere yapılanmıştır.

Bu amaçla Depo ve Dağıtım Operasyonları Grup Müdürlüğü bünyesinde yer alan Planlama ve Analiz ekibi, müşteri proseslerinin incelenmesi, maliyet analizlerinin yapılması ve süreç iyileştirme – geliştirime önerilerinin raporlanması ile yalın ve düşük maliyetli depolama ve dağıtım hizmeti sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.Gerger Taşımacılık yüksek standartları, etkin ve teknoloji ile iç içe depolama felsefesi ile üretim bandından müşteri ürünlerini alarak yine müşteri lokasyonundaki tüm depo operasyonlarını da gerçekleştirip yönetebilir.

Gerger Taşımacılık Adıyaman,Şanlıurfa,Batman ve İstanbul depolarında 7/24 güvenlik, uluslararası standartlara uygun yangın emniyeti ve bütün kaza ve doğal afetlere karşı sigorta uygulamaları mevcuttur.

“Tedarik Zincirine Stratejik Değer Katmak” misyonuna sahip olan GERGER TAŞIMACILIK tedarik zincirinin her halkasında müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

GERGER TAŞIMACILIK müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir. Etkin operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi ile ürün akışı gerçekleşirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamayı etkin olarak sağlamaktadır.

Türkiye Lojistik ve Taşımacılık hizmetlerinde de modern yönetim tekniklerini etkin olarak kullanan GERGER TAŞIMACILIK müşterileri ile birlikte sürekli iyileştirme ve fark yaratan uygulamalarla süreçlerine değer katmaktadır.

Genel Müdürlüğü Adıyaman’da bulunan GERGER TAŞIMACILIK’in, Türkiye geneline yayılmış bölge müdürlükleri, şubeleri, depoları ve kara nakliye ofislerinde bulunan uzman ve yetkin kadrosu, etkin insan kaynakları yönetimi, süreç bazlı verilerle yönetim metodolojisi ve güçlü bilgi sistemleri altyapısı ile tek çatı altında toplanmaktadır.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

askili_tasima

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.

BANKA-ATM TAŞIMACILIĞI

Atm-tasima

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma

FUAR TAŞIMACILIĞI

fuar-tasima

Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. “ TAM ZAMANINDA TESLİM ” Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerine ulaştırılır.

KARGO HİZMETLERİ

kargo-hismetleri

Koli ve Parsiyel taşımlarınızı yurt geneli kapıdan kapıya teslimatı şu anda İstanbul’da kendi organizasyonu ile diğer şehirlerde ise partner firmalarımızla hizmet vermektedir

KOLİ TAŞIMACILIĞI

Koli-Tasima

Kolili ürünleriniz çeşitli hacimlerdeki araçlarımıza yüklenip istediğiniz şehire günlük parsiyel çıkışlarımızla sevk edilir.

LOJİSTİK HİZMETLERİ

Lojistik-hizmetleri

Lojistik işletmeler için çok büyük önem arz eden bir alandır. Türkiye’de bir çok işletme lojistik süreçlerini etkin bir şekilde planlayamadığı için büyük maliyetlere katlanmak durumunda kalmaktadır.

OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ

ofis-taşıma

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

GÜVENİLİR
HIZLI
7/24/ Hizmetinizdeyiz